Кошик
262 відгуків
Интернет-магазин "SPORT-RITM"
+380661114321
+380661114321
+380675425329
+380637937754

Поширені питання

 • Залежить термін доставки замовлення від способу його оплати?

  Швидкість реалізації замовлення від способу оплати НЕ ЗАЛЕЖИТЬ. Всі замовлення оформляються і виконуються в однаковому режимі. Зазвичай термін доставки замовлення становить від 1 до 3 днів з моменту оформлення замовлення і підтвердження наявності замовленого товару менеджером магазину.

 • Как правильно определить размер кроссовок?

   

  Для оптимального подбора размера кроссовок выбранного Вами бренда, необходимо знать длину Вашей стопы в сантиметрах. Для этого нужно ее измерить, это сделать очень легко, следуя приведенным ниже рекомендациям:

   

  1. Поставьте стопу на чистый лист бумаги, постеленный на ровную горизонтальную поверхность и полностью перенесите на нее вес тела. Замер желательно производить в носках.

  2. Обведите стопу карандашом, держа карандаш строго вертикально.

  3. Измерьте расстояние от большого пальца до пятки. К полученному результату прибавьте 2-3 мм.

  4. Вимірюйте обидві ноги, розмір іноді різниться на кілька міліметрів.

  Купити кросівки Ви можете в розділах:

 • Як можна оплатити замовлення?

  Оплатити покупку в інтернет-магазині "SPORT-RITM" Ви можете післяплатою при отриманні замовлення на пошті або на карту Приватбанк.

  Вибираючи форму оплати замовлення "післяплата", враховуйте, будь ласка, вартість послуги доставки післяплатою обраної транспортної компанії.

  Якщо Ви обрали спосіб оплати замовлення "На карту Приватбанк", після оформлення замовлення, менеджер магазину надішле Вам реквізити для оплати по e-mail або повідомленням по телефону, за Вашим бажанням. Здійснити цей платіж Ви зможете в будь-якому відділенні Приватбанку, за допомогою терміналу самообслуговування або через Privat24.